Power Hunter TXB412 - zestaw wyrzutni 156 strzałów 20-30 mm Triplex F3
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
156 - strzałowy Zestaw wyrzutni TXB412 Power Hunter to produkt zawierający ładunki małego i dużego kalibru. Jest to zestaw baterii połączonych za pomocą lontu, który inicjuje po kolei poszczególne baterie tworząc spójną kompozycję o czasie trwania ponad 2 minuty. Masa netto mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 2901 g.
Efekty zestawu wyrzutni Power Hunter TXB412:
- srebrne komety z gwizdem
- złote opadające palmy z białym migotaniem
- złote palmy z brokatem i trzaskiem
- złote komety z brokatem i fioletowo - czerwonymi gwiazdkami
- ogromne srebrne chryzantemy z cracklingiem
- purpurowe dalie przechodzące z pomarańczowe bukiety ze złotymi palmami
Nasz test Zestawu wyrzutni TXB412 "Power Hunter". Opinia pirotechnika:
Zestaw zawiera ładunki różnego kalibru, które wzlatują naprzemiennie pionowo oraz kątowo. Tempo strzelania poszczególnych baterii zmienia się dość często, dlatego zestaw ten jest godnym polecenia produktem na uświetnienie rozmaitych okazji.
Atuty produktu:
- spójny zestaw efektów strzelający na dość dużym poziomie dynamiki
- czas pokazu przekracza 2 minuty
- ten produkt jest gotowym zestawem pokazowym
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu TXB412 "Power Hunter":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- Wyrzutnia strzela w układzie kątowym - należy zwrócić uwagę na sposób jej ustawienia względem publiczności (zgodnie ze wskazaniem strzałek na opakowaniu).
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 156 |
| Czas trwania | ok. 130 sekund |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | MIX 20-30 mm / 0,8-1,2" |
| Wysokość efektów | 35 - 50 m |
| Wymiary | 1110 x 260 x 260 mm |
| Czas trwania (zakres) | Powyżej 2 min. |
| Dodatkowe atuty | Bardzo duże urozmaicenie kompozycji |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 2901 g |
| Waga produktu | 24 kg |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 1/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



