Pro Fire Purple PXB3802 wyrzutnia fajerwerków 49 strzałów 30 mm Piromax F3
dodaj do przechowalni
Opis
Pro Fire Purple PXB3802 - informacje podstawowe
Bateria dużego kalibru z kątowym układem strzelania od producenta "Piromax". Wyrzutnia Pro Fire Purple PXB3802 prezentuje kompozycje o szerokim rozmachu. Czas prezentacji wynosi 20 sekund. Wyrzutnia zawiera mieszaninę pirotechniczną (NEC) w ilości 882 g.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F3
Efekty tego produktu:
- srebrne miny z niebieskimi gwiazdkami przechodzące w złote mieniące się palmy
- srebrne miny z zielonym migotaniem przechodzące w srebrne palmy z zielonym migotaniem
- złote migoczące miny ze złotymi mieniącymi się wierzbami
- niebieskie miny z brokatem przechodzące w wolnoopadające brokatowe korony
Nasz test wyrzutni PXB3802 Pro Fire Purple. Opinia pirotechnika:
Bateria kątowa dużego kalibru, która prezentuje efekty na dużej wysokości - ponad 50 m. Zawiera wolnoopadające kompozycje w złotych i srebrnych barwach. Polecamy baterię Pro Fire Purple zarówno amatorom jak i profesjonalistom.
Atuty produktu:
- kątowy rozkład kompozycji - układ "W"
- przewaga wolnoopadających brokatowych koron
- duży kaliber ładunków - 30 mm
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu Pro Fire Purple PXB3802:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- Wyrzutnia strzela w układzie kątowym - należy zwrócić uwagę na sposób jej ustawienia względem publiczności (zgodnie ze wskazaniem strzałek na opakowaniu).
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (2-3 barwy) |
| Układ efektów | V (kątowy) |
| Liczba ładunków | 49 strzałów |
| Czas trwania | 20 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 50 m |
| Wymiary | 380 x 260 x 225 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Szeroki układ kątowy; Złote efekty (wierzby i palmy) z długim czasem ekspozycji |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 882 g |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



