Profi Show 256 C2563XMF/C - potężny zestaw wyrzutni fajerwerków 256 strzałów 30 mm F3
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw baterii połączonych C2563XMF/C Profi Show
Potężny komplet połączonych wyrzutni serii Profi Show (kod produktu C2563XMF/C). Zestaw ten prezentuje efekty w długim czasie wynoszącym ponad 3,5 minuty! Produkt ten zawiera baterie połączone ze sobą, dzięki czemu użytkownik musi podpalić lont tylko jeden raz.
Ładunki prezentują efekty w układzie mieszanym (wzlatują w układzie pionowym oraz szerokim - kątowym). Certyfikat bezpieczeństwa CE produktu to F3.
Przeznaczenie zestawu baterii C2563XMF/C Profi Show:
- party, Sylwester
- uroczystości rodzinne
- wesela
- imprezy okolicznościowe
- eventy firmowe
Używając zestaw C2563XMF/C Profi Show pamiętaj o:
- Podstawowych zasadach bezpieczeństwa dotyczących użycia fajerwerków.
- Zapewnij dostęp do pirotechniki wyłącznie osobom pełnoletnim.
- Przygotuj butelkę wody, w celu polania produktu na wypadek ewentualnego podpalenia się opakowania po zakończonym strzelaniu.
- Odpalaj pirotechnikę na otwartym terenie, zachowaj minimalną odległość od widzów.
- Zestaw baterii Profi Show C2563XMF/C prezentuje efekty także strzalające kątowo - zwróć uwagę na prawidłowe ustawienie produktu względem publiczności oraz ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia itp.).
- Po użyciu fajerwerków posprzątaj teren. Odpady pozostałe po użyciu wyrobów pirotechnicznych wyrzuć do pojemnika na odpady zmieszane.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Srebrny |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 256 strzałów |
| Czas trwania | 220 sekund |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 30 - 50 m |
| Wymiary | 880 x 620 x 260 mm |
| Czas trwania (zakres) | Powyżej 2 min. |
| Dodatkowe atuty | Długi czas pokazu - ponad 2,5 minuty; Mieszany układ efektów - pionowy i kątowy |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 3992 g |
| Waga produktu | 29 kg |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 1/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



