Profi Show C175MF/C potężny zestaw wyrzutni fajerwerków 175 strzałów 30-50 mm F3
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw baterii połączonych C175MF/C Profi Show
Potężny komplet połączonych wyrzutni serii Profi Show (kod produktu C175MF/C). Zestaw ten prezentuje efekty w długim czasie wynoszącym około 2 minut! Produkt ten zawiera łądunki o kalibrze 30 i aż 50 mm!
Ładunki prezentują efekty w układzie mieszanym (wzlatują w układzie pionowym oraz szerokim - kątowym). Certyfikat bezpieczeństwa CE produktu to F3.
Przeznaczenie zestawu baterii C175MF/C Profi Show:
- party, Sylwester
- uroczystości rodzinne
- wesela
- imprezy okolicznościowe
- eventy firmowe
Używając zestaw C175MF/C Profi Show pamiętaj o:
- Podstawowych zasadach bezpieczeństwa dotyczących użycia fajerwerków.
- Zapewnij dostęp do pirotechniki wyłącznie osobom pełnoletnim.
- Przygotuj butelkę wody, w celu polania produktu na wypadek ewentualnego podpalenia się opakowania po zakończonym strzelaniu.
- Odpalaj pirotechnikę na otwartym terenie, zachowaj minimalną odległość od widzów.
- Zestaw baterii Profi Show C175MF/C prezentuje efekty także strzalające kątowo - zwróć uwagę na prawidłowe ustawienie produktu względem publiczności oraz ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia itp.).
- Po użyciu fajerwerków posprzątaj teren. Odpady pozostałe po użyciu wyrobów pirotechnicznych wyrzuć do pojemnika na odpady zmieszane.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 175 strzałów |
| Czas trwania | 120 sekund |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | MIX 30-50 mm / 1,2-2" |
| Wysokość efektów | 30 - 50 m |
| Wymiary | 719 x 460 x 280 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1,5 do 2 min. |
| Dodatkowe atuty | Ładunki dużego kalibru - 30 i 50 mm; Mieszany układ efektów - pionowy i kątowy |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 2994 g |
| Waga produktu | 29 kg |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 1/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



