Pszczoły DP1VC wzlatują i wirują 5 sztuk Klasek F2
dodaj do przechowalni
Opis
Vcelicky DP1VC Wzlatujące Pszczoły - informacje podstawowe
Mały zestaw 5 pszczółek, które widowiskowo wirują a następnie wzbijają się do góry pozostawiając za sobą snop złotych iskier.
Importer tego produktu to Klasek. Produkt posiada europejski certyfikat CE: klasa F2.
Efekty tego produktu:
- wirujące i wzlatujące do góry małe pszczółki
Praktyczne informacje dotyczące użycia prodktu Pszczoły DP1VC:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość ok. 8 metrów od odpalonego produktu.
- W celu otrzymania najbardziej optymalnego efektu, zalecamy ustawić produkt pionowo na stabilnym i płaskim podłożu np. betonie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Liczba ładunków | 5 |
| Czas trwania | ok. 5 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Znikomy hałas |
| Wysokość efektów | ok. 10 m |
| Wymiary | 70 x 55 x 15 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 15 sek. |
| Dodatkowe atuty | Bezpieczne fajerwerki; Brak głośnego huku |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 2,1 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 12/20/5 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



