Rafa TXC842 - rzymski ogień 10 strzałów 1 szt. F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
10 - strzałowy średniej wielkości rzymski ogień Rafa kod produktu: TXC842 od importera Triplex.
Ładunki o wzlatują pojedynczo, prezentując kolorowe kulki z cracklingową kometą wzlatujące na wysokość ok. 20 m.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Praktyczne informacje dotyczące użycia Rzymskich Ogni "Rafa" TXC842:
- Należy używać na otwartym terenie.
- Przymocować rzymski ogień mocno i pionowo do stabilnego słupka (strzałka kierunkowa do góry) lub wbić w miękki grunt (np. piasek). Zapewnić, aby górna część wylotowa nie była przysłonięta.
- Nie odpalaj rzymskiego ognia w pobliżu budynków, drzew lub innych obiektów
- Stój z boku podczas odpalania lontu i oddal się natychmiast na odległość min. 8 metrów
- PAMIĘTAJ! Nigdy nie gaś pożaru, jeśli ogień dosięgnie materiał pirotechniczny.
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (2-3 barwy) |
| Liczba ładunków | 10 strzałów |
| Czas trwania | 20 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Znikomy hałas |
| Wysokość efektów | 20 m |
| Wymiary | 53 cm (dł.) |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Kolorowe kulki; Komety z cracklingiem |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 10 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 240/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



