Red Dragon PXB2133 - wyrzutnia 20 strzałów 20 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Red Dragon PXB2133 - informacje podstawowe
20 - strzałowa wyrzutnia PXB2133 "Red Dragon" od producenta "Piromax". Ładunki strzelają pionowo z prezentując oryginalny efekt pojawiających się nagle czerwonych gwiazdek. Kaliber ładunków o średnicy 20 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 25 metrów w czasie 21 sekund. Zawartość mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 160 g.
Efekty tego produktu:
- Zielone gwiazdy i pojawiające się czerwone punkty,
- limonkowe gwiazdy i pojawiające się czerwone punkty,
- żółte gwiazdy i pojawiające się czerwone punkty,
- brzoskwiniowe gwiazdy i pojawiające się czerwone punkty,
- błękitne gwiazdy i pojawiające się czerwone punkty.
Nasz test wyrzutni PXB2133 "Red Dragon". Opinia pirotechnika:
Mała bateria, w której motyw przewodni stanowi zaskakujący widza efekt pojawiających się nagle czerwonych migoczących gwiazdek (tzw. efekt ghost który z pewnością wyróżnia wyrzutnię Red Dragon spośród innych). Produkt polecany użytkownikom amatorskim.
Atuty produktu:
- zaskakujący efekt pojawiających się czerwonych gwiazdek
- solidna budowa oraz dobre obciążenie wyrzutni, chroniące przed przewróceniem
- dwa lonty (w tym rezerwowy)
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB2133 "Red Dragon":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 20 |
| Czas trwania | 21 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 30 m |
| Wymiary | 125 x 100 x 150 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Oryginalny efekt "ghots" - kompozycja znika i pojawia się |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 160 g |
| Waga produktu | 0,67 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 12/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



