Rocket Assortment TXR606 - zestaw 6 rakiet Triplex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
Zestaw 6 rakiet Rocket Assortment TXR606 od importera Triplex. Zawiera średniej wielkości rakiety o trzech różnych kompozycjach (po 2 sztuki z innym efektemem). Masa netto mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 99 g.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Efekty tego produktu:
- czerwona piwonia z białymi gwiazdkami
- srebrne piwonie
- zielono-czerwone piwonie
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Liczba ładunków | 6 rakiet |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Umiarkowane |
| Wysokość efektów | ok. 50 m |
| Wymiary | 57 cm x 19 cm |
| Dodatkowe atuty | Tani zestaw rakiet |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 99 g |
| Waga produktu | 0,41 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 24/6 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



