Rubicon PXB2405 - wyrzutnia 25 strzałów 30 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
25 - strzałowa wyrzutnia dużego kalibru "Rubicon" (kod produktu: PXB2405) od dystrybutora pirotechniki "Piromax".
Ładunki wzlatują pojedynczo w układzie pionowym. Kaliber o średnicy 30 mm powoduje wznoszenie efektów na pułap około 50 metrów. Czas prezentacji wynosi 22 sekundy.
Produkt zawiera efekty:
- czerwone komety przechodzące w trzeszczące palmy zakończone zielonymi gwiazdami i srebrnymi tytanowymi chryzantemami
- czerwone komety zakończone czerwonymi daliami z zielonymi gwiazdami
- niebieskie komety zakończone brokatowymi koronami i brokatowym deszczem
- zielone komety przechodzące w brokatowe korony zakończone srebrnymi chryzantemami z głośnym hukiem
Nasz test wyrzutni PXB2405 "Rubicon". Opinia pirotechnika:
Bateria o dosyć szybkiej dynamice strzelania zawiera zestaw różnorodnych efektów. W amatorskim pokazie szczególnie polecam zdublować ten produkt z innym tego samego typu lub jako uzupełnienie do innych kompozycji. Bateria posiada efektowne zakończenie dzięki wystrzeleniu kilku ładunków jednocześnie.
Atuty produktu:
- wyrzutnia posiada lont rezerwowy
- bateria z efektownym zakończeniem
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB2405 "Rubicon":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 25 strzałów |
| Czas trwania | 22 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 50 m |
| Wymiary | 180 x 180 x 225 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 412 |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



