Runway TXP121 zestaw latających bączków Triplex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Bateria bączków Runway TXP121
Zestaw 8 powietrznych bączków na blistrze Runway TXP121. Jeden lont odpala w odstępach wszystkie bączki, które wirują a następnie efektownie wzbijają się do góry.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Efekty tego produktu:
- srebrne iskry wirują na ziemi i wzbijają się do góry zostawiając za sobą snop iskier
Nasz test zestawu bączków Runway TXP121. Opinia pirotechnika:
Bardzo ciekawy produkt, w którym za jednym podpaleniem inicjuje się efekt ośmiu bączków.
Atuty produktu:- bezpieczny sposób inicjowania - jeden lont odpala wszystkie bączki
Praktyczne informacje dotyczące użycia bączków Runway TXP121:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość ok. 2 metrów od odpalonego produktu.
- W celu otrzymania najbardziej optymalnego efektu, zalecamy ustawić produkt pionowo na stabilnym podłożu bez ryzyka przewrócenia.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 8 sztuk |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Wymiary | 500 x 200 x 20 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 15 sek. |
| Dodatkowe atuty | Przeznaczenie - rodzinna zabawa |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 18,40 g / op. |
| Waga produktu | 0,225 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 20/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



