Salve! TXB587 - wyrzutnia fajerwerków 35 strzałów 25 mm Triplex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
35 - strzałowa wyrzutnia "SALVE!" (kod produktu: TXB587) od dystrybutora pirotechniki TRIPLEX zawiera mieszany układ efektów.
Ładunki początkowo wzlatują pojedynczo w układzie pionowym, a następnie przechodzą w kompozycje kątowe. Każdy umieszczono w tubach o średnicy 25 mm co pozwala efektom wznosić się na pułap około 35 metrów w łącznym czasie 45 sekund.
Produkt zawiera efekty:
- brokatowa korona z niebieskimi gwiazdkami
- żółto - fioletowe gwiazdki z białym migotaniem
- białe migotanie
- złota wierzba z zielonym migotaniem
Nasz test wyrzutni "SALVE!" TXB587. Opinia pirotechnika:
Wyrzutnia typu "Assorted", czyli o mieszanym układzie efektów może z powodzeniem stanowić krótki amatorski pokaz pirotechniczny. Ten produkt zawiera spójną kompozycję ładunków (średniego kalibru) pionowych, przechodzących następnie w sekwencje kątowe. Wyrzutnia strzela wolno dzięki czemu dłużej możemy ,,nacieszyć oko".
Atuty produktu:
- wyrzutnia o mieszanym sposobie strzelania
- wolne tempo strzelania
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu TXB587 "SALVE!":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- Wyrzutnia strzela w układzie kątowym - należy zwrócić uwagę na sposób jej ustawienia względem publiczności (zgodnie ze wskazaniem strzałek na opakowaniu).
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 35 strzałów |
| Czas trwania | ok. 40 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 45 m |
| Wymiary | 350 x 150 x 175 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Mieszany układ efektów pionowych i kątowych |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 445 g |
| Waga produktu | 3,25 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883




Paweł
7/10