Saturn Missiles 100 PXB2017 - wyrzutnia 100 strzałów 6 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
100 - strzałowa mała wyrzutnia Saturn Missiles 100 (kod: PXB2017) to produkt zawierający jednolity efekt.
Ładunki o śr. 6 mm wzlatują w układzie pionowym generując głośny gwizd zakończony wystrzałem. Ładunki wzbijają się na wysokość około 15 metrów. Łączny czas działania wynosi około 1 minutę.
Efekty wyrzutni Saturn Missiles 100:
- gwizd + huk
Nasz test Zestawu wyrzutni Saturn Missiles 100 PXB2017. Opinia pirotechnika:
Popularne "gwizdki" zawierają małe ładunki emitujące głośny gwizd oraz wystrzał przez ponad 1 minutę. Bezpieczny produkt, który może służyć także jako odstraszacz ptaków.
Atuty produktu:
- głośny gwizd oraz huk, który może działać jako odstraszacz dzikich ptaków
- czas działania - ponad 1 minuta
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB2017 Saturn Missiles 100:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Srebrny |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 100 strzałów |
| Czas trwania | ok. 60 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Wysokość efektów | 15 m |
| Wymiary | 105 x 105 x 75 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Charakterystyczny głośny gwizd |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 60 g |
| Waga produktu | 0,5 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 30/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



