Scream King Single Shot PXG210 - wyrzutnia jednostrzałowa 6 szt. 25 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Jednostrzałowa wyrzutnia (Single Shot) "Scream" PXG210 - 6 sztuk
Nowość sezonu 2023 od importera Piromax. Niezwykle efektowne i popularne ładunki jednostrzałowe z charakterystycznym gwizdem i srebnrą kometą jaką pozostawia wzlatujący ładunek. Zestaw PXG210 SCREAM zawiera 6 sztuk.
Zasady bezpieczeństwa podczas użycia produktu:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 1 strzał x 6 sztuk |
| Czas trwania | 3 sek. |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Umiarkowane |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 25 m |
| Wymiary | 210 x 165 x 55 mm (op.) |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 15 sek. |
| Dodatkowe atuty | Głośny gwizd, kometa, brak huku |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 10,5 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 24/6 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



