Scream PXR226 rakiety z gwizdem - zestaw 6 szt. Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Scream PXR226 Rakiety z gwizdem - informacje podstawowe
Zestaw rakiet z głośnym gwizdem Scream od importera PIROMAX. Kod produktu: PXR226. Opakowanie zawiera 6 sztuk rakiet, każda kalibru 18 mm.
Zestaw zawiera certyfikat bezpieczeństwa w klasie F2.
Efekty tego produktu:
- srebrna kometa z głośnym gwizdem przechodząca w srebrne ogony z czerwonymi gwiazdkami i białym deszczem iskier
- srebrna kometa z głośnym gwizdem przechodząca w srebrną wierzbę z czerwonymi gwiazdkami
Nasz test zestawu rakiet "Scream" PXR226. Opinia pirotechnika:
Zestaw Scream zawiera 6 rakiet, które osiągają bardzo wysoki pułap. Cechą charakterystyczną jest bardzo głośny gwizd, który towarzyszy wznoszącej się rakiecie.
Atuty produktu:
- charakterystyczny gwizd podczas wznoszenia rakiet
- dwie różne kompozycje w zestawie
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXR226 "Scream":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie.
- Unikaj przeszkód nad rakietą. Do zamocowania rakiety wykorzystaj stabilną rurę lub statyw.
- Nie odpalaj rakiety w przypadku uszkodzenia lub połamania kija stabilizującego produkt.
- Stój z boku podczas odpalania lontu i oddal się natychmiast na odległość min. 15 m. Widzowie powinni stać w odległości co najmniej 25 m.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Liczba ładunków | 6 rakiet |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 18 mm / 0,7" |
| Wysokość efektów | ok. 40 m |
| Wymiary | 700 x 21 mm (szt.) |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 15 sek. |
| Dodatkowe atuty | Charakterystyczny efekt gwizdu |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 36 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 24/6 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



