Select TXB463 wyrzutnia fajerwerków 25 strzałów 48 mm Triplex F3
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
25 - strzałowa wyrzutnia Select TXB463 to bateria kalibru 1,9" od producenta "Triplex".
Ładunki strzelają pionowo prezentując zmienne kompozycje o dużej średnicy efektów. Kaliber ładunków o średnicy 48 mm pozwala uzyskać pułap około 70 metrów w czasie około 50 sekund. Zawartość mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 850 g.
Efekty tego produktu:
- czerwone komety z czerownymi falami, brokatową koroną i gwiazdą
- wielka brokatowa korona z niebieskimi gwiazdami
- wielka brokatowa korona z fioletowymi gwiazdami
- wielka brokatowa korona ze srebnrym brokatem
- wielka brokatowa korona ze srebrnym trzaskiem
Nasz test wyrzutni Select TXB463. Opinia pirotechnika:
Powoli wzlatujące ładunki o bardzo dużym rozmachu przypominają efekty profesjonalnych bomb kulistych. Niemal 1 minuta wysokiej jakości pokazu, który zostanie dostrzeżony ze znaczniej odległości. Zdecydowanie jest to produkt polecany miłośnikom dużych kalibrów. Zastosowanie tej wyrzutni w amatorskim pokazie, zdecydowanie podniesie jego poziom.
Atuty produktu:
-
ładunki kalibru 1,9" z bardzo dużym rozmachem efektów
-
czas prezentacji wynosi niemal 1 minutę
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu Select TXB463:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 25 strzałów |
| Czas trwania | ok 55 sek. |
| Dynamika prezentacji | Wolna |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Bardzo głośne |
| Kaliber ładunków | 48 mm / 1,9" |
| Wysokość efektów | 70 m |
| Wymiary | 280 x 275 x 275 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Bardzo duży rozmach kompozycji |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 850 g |
| Waga produktu | 8 kg |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



