Senior C2520SE wyrzutnia fajerwerków 25 strzałów 20 mm Klasek F2
dodaj do przechowalni
Opis
Wyrzutnia Senior C2520SE - informacje podstawowe
Mała bateria Senior, kod produktu C2520SE od producenta pirotechniki Klasek. Wyrzutnia strzela w układzie pionowym prezentując kolejno pięć różnych efektów. Kaliber ładunków o średnicy 20 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 25 metrów w czasie około 30 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Efekty baterii Senior C2520SE:
- złote opadające brokatowe korony z fioletowymi gwiazdkami
- wielokolorowe bukiety ze złotymi wierzbami
- złote wierzby z czerwonymi gwiazdkami i cracklingiem
- wielokolorowe wierzby z białym i czerwonym migotaniem
Atuty baterii Senior C2520SE:
- mały rozmiar baterii - łatwa w transportowaniu, bez kłopotu zmieście się w plecaku lub torbie
- aż pięć różnych kompozycji
- przewaga efektów "willow" (opadających wierzb)
Używając baterię Senior C2520SE pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 25 strzałów |
| Czas trwania | ok. 30 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 25 m |
| Wymiary | 125 x 125 x 120 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Aż 5 różnych kopozycji; Przewaga efektów "willow" |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 200 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 12/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



