Shaolin 6 HF-45-2309 zestaw baterii 45 strzałów 30 mm Riakeo F2
dodaj do przechowalni
Opis
Shaolin 6 HF-45-2309 - informacje podstawowe
Zestaw baterii Shaolin 6 (kod produktu: HF-45-2309) to produkt marki Riakeo, który zawiera połączone ze sobą wyrzutnie kalibru 30 mm.
Liczba strzałów to 45 sztuk, które prezetnują wyjątkowo piękne kompozycje, które prezentowane są w czasie ok. 40 sekund.
Zestaw posiada certyfikat CE w klasie F2.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 45 strzałów |
| Czas trwania | ok. 40 sekund |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 45 m |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Mieszany układ pionowy i kątowy; Przewaga złotych efektów z długim czasem opadania |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 1000 g |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 25 m |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 1/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



