Shark 2 PS2 mocne emitery dźwięku 20 szt. P1
dodaj do przechowalni
Opis
Shark 2 PS2 emitery dźwięku - informacje podstawowe
Zestaw mocnych petard hukowych Shark 2. Opakowanie zawiera 20 szt. petard odpalanych za pomocą zielonego lontu. Łączna masa netto mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 40 g (2 g/szt).
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F3
Efekty tego produktu:
- bardzo głośny huk
Przeznaczenie produktu:
- militaria, rolnictwo
- przeznaczony do odstraszania dzikiej zwierzyny oraz ptactwa
Praktyczne informacje dotyczące użycia petard Shark 2 PS2.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość podaną na instrukcji.
- Widzowie powinni znajdować się w odległości minimum 25 metrów.
- W przypadku gdy wyrób nie zadziała, nie podpalaj ponownie. Odczekaj minimum 15 minut, a następnie zanurz w wodzie.
Dane techniczne
| Akustyka (dźwięk) | Bardzo głośne |
| Liczba szt. w opakowaniu | 20 |
| Sposób zapalania | lont wolnopalny |
| Opis efektu | Huk |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 40 g (op.) / 2 g (szt.) |
| Szt. / op. (zakres) | 11 - 20 szt. |
| NEC / 1 szt. (zakres) | Od 2 g |
| Atuty produktu: | Bardzo głośny huk |
| Klasa CE | F3 |
| Wymiary | 170 x 135 x 18 mm |
| Waga | 0,215 kg |
| Opakowanie hurtowe | 75/20 (1 karton - 75 op.) |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



