Silver Sparkles Profi XF2010 - duża fontanna srebrna 5 m 60 sek Triplex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Fontanna cylindryczna srebrna XF2010 Profi 5 m/60 sek. - informacje
Fontanna cylindryczna profesjonalna XF2010 marki Triplex, z efektowną kaskadą złotych iskier. Czas palenia 60 sekund, wysokość efektu: 5 metrów. Oferta dotyczy sprzedaży 1 sztuki.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Efekt fontanny XF2010 Profi:
- wysoka kaskada srebrnych iskier
Przeznaczenie fontanny XF2010 Profi:
- oprawa estradowa
- imprezy sportowe
- wesele, party, urodziny
- sesje fotograficzne
- uroczystość prywatna lub firmowa
- sylwester, Nowy Rok
- rodzinna zabawa z fajerwerkami
Praktyczne informacje dotyczące użycia fontanny XF2010 Profi:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość podaną na instrukcji.
- Widzowie powinni znajdować się w odległości minimum 8 metrów.
- Wymaga dodatkowego podparcia lub dobrego ustabilizowania w miękkim gruncie (np. piasku).
- Po zużyciu i ostygnięciu produkt wyrzuć do pojemnika na odpady zmieszane.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Srebrny |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 1 |
| Czas trwania | 60 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Wysokość efektów | do 5 m |
| Wymiary | 197 x 65 x 65 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Wysoka kaskada iskier |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 200 g |
| Waga produktu | 0,25 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 30/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



