Skull PXB3712 potężna wyrzutnia fajerwerków 20 strzałów 50 mm Piromax F3
dodaj do przechowalni
Opis
Bateria SKULL PXB3712 - informacje podstawowe
Wyrzutnia Skull (kod produktu: PXB3712) od dystrybutora pirotechniki "Piromax" zawiera 20 ładunków kalibru 50 mm - średnica każdej rury wynosi 2".
Efekty wzlatują pojedynczo w układzie pionowym. Kaliber o średnicy 50 mm pozwala efektom wznosić się na pułap do 70 metrów z łącznym czasem prezentacji 30 sekund.
Certyfikat CE produktu to F3.
Produkt zawiera efekty:
- niebieskie komety z gęstą chryzantemą i czerwonymi zakończeniami
- srebrne chryzantemy z zielonymi zakończeniami
- złote palmy z cracklingiem
Nasz test wyrzutni PXB3712 "Skull". Opinia pirotechnika:
Dynamiczna bateria Skull z łądunkami o bardzo dużej rozpiętości z pewnością znajdzie uznanie wśród wielu miłośników dużych kalibrów. Produkt ten prezentuje 3 różne kompozycje w zmiennej kolejności. Niezwykle efektowna salwa finałowa z ogromnymi trzeszczącymi palmami świetnie wieńczy cały pokaz.
Atuty produktu:
- najwyższy kaliber ładunków - 50 mm pozwalający uzyskać bardzo duży rozmach efektów
- trzy zmienne kompozycje
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB3712 "Skull":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 20 strzałów |
| Czas trwania | 30 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Bardzo głośne |
| Kaliber ładunków | 50 mm / 2" |
| Wysokość efektów | 70 m |
| Wymiary | 280 x 225 x 290 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Bardzo duża rozpiętość efektów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 780 g |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



