Sky Wander TXC735 duży rzymski ogień 8 strzałów 30 mm Triplex F3
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
8 - strzałowy duży rzymski ogień Sky Wander TXC735 od importera TRIPLEX.
Ładunki o śr. 30 mm wzlatują pojedynczo z ze zmiennymi efektami. Łączny czas działania wynosi około 30 sekund. Masa netto mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 112,8 g. Produkt posiada certyfikat CE: klasa F3.
Nasz test - atuty produktu:
- duży kaliber ładunków - 30 mm
- zmienne kompozycje
Praktyczne informacje dotyczące użycia rzymskich ogni Sky Wander TXC735:
- Należy używać na otwartym terenie.
- Przymocować rzymski ogień mocno i pionowo do stabilnego słupka (strzałka kierunkowa do góry) lub wbić w miękki grunt (np. piasek). Zapewnić, aby górna część wylotowa nie była przysłonięta.
- Nie odpalaj rzymskiego ognia w pobliżu budynków, drzew lub innych obiektów
- Stój z boku podczas odpalania lontu i oddal się natychmiast na odległość min. 8 metrów
- PAMIĘTAJ! Nigdy nie gaś pożaru, jeśli ogień dosięgnie materiał pirotechniczny.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Srebrny |
| Liczba ładunków | 8 strzałów |
| Czas trwania | ok. 30 sek. |
| Dynamika prezentacji | Wolna |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 20 m |
| Wymiary | 780 x 38 x 38 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duży kaliber |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 112,8 g / szt. |
| Waga produktu | 0,61 kg |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 15 m (minimalna) / > 25 m (zalecana) |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 30/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



