Slap TXB077A - wyrzutnia fajerwerków 25 strzałów 30 mm Triplex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
Slap to 25 - strzałowa wyrzutnia od producenta pirotechniki Triplex, która zadebuitowała na rynku w roku 2024. Kod produktu TXB077A.
Ładunki strzelają w układzie pionowym. Kaliber o średnicy 30 mm wznosi ładunki na pułap około 40 metrów w czasie 28 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu:
- czerwone ogony z czerwonymi gwiazdami
- białe gwiazdki z gęstymi chryzantemami
- złote mieniące się wierzby
- czerwone i zielone opadające palmy
Atuty produktu:
- duży kaliber ładunków
- niski układ pionowy efektów (do 40 metrów)
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu TXB077A "Slap":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 25 strzałów |
| Czas trwania | 28 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 40 m |
| Wymiary | 145 x 145 x 150 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duży kaliber ładunków; Korzystna cena |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 297,50 g |
| Waga produktu | 1,7 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 12/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



