Smart Fire A+B TXB274AB - zestaw wyrzutni 285 strzałów 20-30 mm Triplex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
Zestaw wyrzutni Smart Fire A+B TXB274AB to produkt zawierający ładunki mieszanego kalibru z bardzo bogatą kompozycją. Zestaw prezentuje 285 strzałów w bardzo długim czasie - aż 3,5 minuty. Łączna masa mieszaniny pirotechnicznej netto (NEC) wynosi 3178,60 g.
Efekty zestawu wyrzutni Smart Fire A+B TXB274AB:
- ogromne bukiety ze złotymi palmami w towarzystwie głośnego gwizdu i niebieskich gwiazd
- złote chryzantemy z czerwonymi stroboskopami i palmami
- złote ogony z brokatowymi koronami otoczone bukietami zielono-czerwonych dalii oraz chryzantemami z trzaskiem
- duże złote palmy otoczone cytrynowo-zielonymi stroboskopami
- złote brokatowe korony otoczone czewonymi gwiazdkami i migoczącymi iskierkami
- brokatowa korona z złotym ogonem i białymi migającymi iskierkami, ozdobiona zielonymi gwiazdkami
- brokatowa korona z złotym ogonem i białymi migającymi iskierkami, ozdobiona czerwonymi gwiazdkami
- ogony gwizdów ozdobione białymi migającymi iskierkami
- złoty ogon z chryzantemą
- brokatowe korony z ogonami ozdobione czerwonymi migoczącymi iskierkami i zakończone brokatową palmą z trzaskiem
- brokatowe korony z czerwonymi i złotymi ogonami zakończone srebrnymi palmami oraz kwiatowymi koronami ozdobionymi niebieskimi gwiazdkami
- kolorowe migające iskierki ze złotymi ogonami przechodzącymi w złote wierzby ozdobione zielonymi gwiazdami
- złote wierzby z czerwonymi gwiazdami i złote wierzby z kolorowymi migającymi iskrami
- finał pełen złotych chryzantem ze złotymi wierzbami i srebrnymi palmami
- widowiskowy finał z deszczem trzeszczących chryzantem
Nasz test Zestawu wyrzutni Smart Fire TXB274AB . Opinia pirotechnika:
Zestaw ten ma bardzo dużo do zaoferowania. Kompozycja produktu Smart Fire A+B TXB274AB jest niezwykle bogata, zmienny układ strzelania (pionowy i kątowy) powoduje, że nie traci na dynamice. Niewątpliwym atutem tego zestawu wyrzutni jest czas prezentacji efektu - ponad 3 minuty.
Atuty produktu:
- duża dynamika strzelania
- długi czas strzelania - aż 3,5 minuty
- duże urozmaicenie kompozycji
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu Smart Fire A+B TXB724AB:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- Wyrzutnia strzela w układzie kątowym - należy zwrócić uwagę na sposób jej ustawienia względem publiczności (zgodnie ze wskazaniem strzałek na opakowaniu).
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 285 strzałów |
| Czas trwania | ok. 210 sekund |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | MIX 20-30 mm / 0,8-1,2" |
| Wysokość efektów | 35 - 50 m |
| Wymiary | 765 x 375 x 200 mm |
| Czas trwania (zakres) | Powyżej 2 min. |
| Dodatkowe atuty | Bardzo duże urozmaicenie kompozycji; DŁugi czas strzelania |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 3178,60 g |
| Waga produktu | 23 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 1/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



