Smile Time TXB773 - wyrzutnia fajerwerków 20 strzałów 20 mm Triplex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Wyrzutnia Smile Time TXB773 - informacje podstawowe
Bateria małego kalibru Smile Time TXB773 od dystrybutora pirotechniki "Triplex" to jedna z nowości sezonu 2025, która poszerza bardzo udaną serię baterii "Graffiti". Ta 20-strzałowa wyrzutnia zawiera pionowy układ efektów i charakteryzuje się dużą intensywnością pokazu. Łączna masa netto mieszaniny pirotechnicznej (NEC): 145 g. Klasa CE produktu: F2.
Produkt zawiera efekty:
- czerwone komety przechodzące w czerwone bukiety
- srebrne palmy z czerwonymi gwiazdkami
- opadająca brokatowa korona z zielonymi migającymi gwiazdkami
Nasz test wyrzutni "Smile Time" TXB773. Opinia pirotechnika:
Bezpieczna bateria małego kalibru z dość dużym rozmachem prezentacji. Produkt ten z pewnościa powinien zainteresować wszystkich miłośników rodzinnej zabawy z pirotechniką podczas Sylwestra lub innej okazji.
Atuty produktu:
- wysoka dynamika prezentacji efektów
- trzy różne kompozycje
- bezpieczne fajerwerki - kaliber 20 mm
Praktyczne informacje dotyczące użycia wyrzutni "Smile Time" TXB773:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 20 strzałów |
| Czas trwania | +/- 23 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 25 m |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Mała bateria; Duża dynamika prezentacji |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 145 g |
| Waga produktu | 0,81 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 24/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



