Song Dynasty HF-96-2362s wyrzutnia fajerwerków 96 strzałów 30 mm Riakeo F2
dodaj do przechowalni
Opis
Song Dynasty HF-96-2362s - informacje podstawowe
Bateria Song Dynasty (kod produktu: HF-96-2362s) to produkt nowej marki Riakeo. Ładunki prezentują efekty w układzie kątowym "Z" (wzlatują na przemian od jednej strony do drugiej). Wyrzutnia zawiera ładunki o kalibrze 30 mm co pozwala uzyskać rozkład kompozycji na pułapie ok. 50 metrów. Łączna masa mieszaniny pirotechnicznej netto (NEC) wynosi 2000 g. Certyfikat bezpieczeństwa CE produktu to F2.
Efekty baterii Song Dynasty:
- tytanowo-złote miny z mieniącym się brokatem i cracklingowymi chryzantemami
- złote tytanowe wierzby z niebieskimi gwiazdkami
- srebrne trzeszczące chryzantemy
Nasz test baterii Song Dynasty HF-96-2362s. Opinia pirotechnika:
Wyrzutnia Song Dynasty marki Riakeo prezentuje efekty o wyjątkowo żywej i bogatej kolorystyce a jej cechą charakterystyczną jest bardzo duża dynamika pokazu. Efekty kątowe w geometrii "Z" prezentują kompozycje na kilku poziomach wysokości, co powoduje dużą powierzchnię, na której możemy podziwiać efekty.
Atuty produktu:
- party noworoczne, Sylwester
- uroczystości rodzinne
- wesela
- imprezy okolicznościowe
- eventy firmowe
Używając baterii Song Dynasty HF-96-2362s pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa:
- Nie odpalaj fajerwerków będąc po spożyciu alkoholu.
- Zapewnij dostęp do pirotechniki wyłącznie osobom pełnoletnim.
- Przygotuj butelkę wody, w celu polania produktu na wypadek ewentualnego podpalenia się opakowania po zakończonym pokazie.
- Odpalaj pirotechnikę na otwartym terenie, zachowaj minimalną odległość od widzów zgodnie z instrukcją.
- Bateria Song Dynasty prezentuje efekty strzelające kątowo - zwróć uwagę na prawidłowe ustawienie produktu względem publiczności oraz ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia itp.).
- Po użyciu fajerwerków posprzątaj teren. Odpady pozostałe po użyciu wyrobów pirotechnicznych wyrzuć do pojemnika na odpady zmieszane.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | V (kątowy) |
| Liczba ładunków | 96 strzałów |
| Czas trwania | ok. 43 sekundy |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 50 m |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Bardzo duża dynamika pokazu; Długoopadające kompozycje; Przewaga złotych barw |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 2000 g |
| Waga produktu | 15,5 kg |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 1/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



