Sound of silence TXB550 - wyrzutnia kątowa 49 strzałów 25 mm Triplex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
49 - strzałowa wyrzutnia kątowa "Sound of silence" (kod produktu: TXB550) od dystrybutora pirotechniki TRIPLEX
Jest to wyrzutnia charakteryzująca się efektami o niższej akustyce działania, dzięki czemu jest określana jako przyjazna dla zwierząt. Ładunki wzlatują w układzie kątowym. Kaliber o średnicy 25 mm powoduje rozkład kompozycji na wysokości około 40 metrów. Czas prezentacji wynosi 20 sekund.
Produkt zawiera efekty:
- czerwone rozety wzlatujące kątowo
Atuty produktu:
- wyrzutnia o niższej akustyce, przyjazna dla zwierząt
- kątowy układ efektów
- jednolita kompozycja
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu TXB550 "Sound of silence":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Czerwony |
| Układ efektów | V (kątowy) |
| Liczba ładunków | 49 |
| Czas trwania | 20 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Znikomy hałas |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 25 - 30 m |
| Wymiary | 300 x 180 x 150 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Jednolita kompozycja kolorystyczna; Efekty kątowe |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 465,50 g |
| Waga produktu | 2,175 |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 15 m (minimalna) / > 35 m (zalecana) |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



