Space Fireball Meteor TXB769 - wyrzutnia 72 strzały 20 mm Triplex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
72 - strzałowa wyrzutnia małego kalibru Fireball Meteor (kod produktu: TXB769) to kolejny produkt z nowej serii Space od dystrybutora pirotechniki "TRIPLEX".
Ładunki najpierw wzlatują pojedynczo w układzie pionowym, aby w części finałowej zaprezentować niezwykle dynamiczne show z układzie kątowym. Każdy umieszczono w tubach o średnicy 20 mm co pozwala efektom wznosić się na pułap około 35 metrów w łącznym czasie 38 sekund.
Produkt zawiera efekty:
- srebrne brokatowe korony z ogonami
- srebrne brokatowe korony z czerwonymi stroboskopami
- brokatowe korony z ogonami i zielonymi stroboskopami
- czerwone ogony z czerwonymi gwiazdkami i złotymi chryzantemami
- zielone ogony, zielone gwiazdki i srebrzyste chryzantemy z trzaskiem
- czerwone ogony, czewone fale i srebrzyste chryzantemy z trzaskami
- zielone ogony, zielone fale i srebrne chryzantemy z cracklingiem
Nasz test wyrzutni "Space Fireball Meteor" TXB769. Opinia pirotechnika:
Dużo dzieje się w tej baterii, zatem zadowoli ona każdego miłośnika dynamicznego stylu prezentacji efektów. Zmienny układ strzelania (najpierw pionowy a następnie kątowy) stanowi ciekawy eleent zaskoczenia, a część finałowa jest bardzo widowiskowym zwieńczeniem. Pomimo małego kalibru - zaledwie 20 mm - bateria Fireball Meteor (TXB769) prezentuje bardzo doibrej jakości kompozycje z długim czasem utrzymywania się.
Atuty produktu:
- dynamiczny finał prezentowany kątowo
- zmienny układ strzelania: pionowy i kątowy
- stabilna budowa wyrzutni, nie wymaga dodatkowego stabilizowania - bezpieczne fajerwerki
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu TXB769 "Fireball Meteor":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- Wyrzutnia strzela w układzie kątowym - należy zwrócić uwagę na sposób jej ustawienia względem publiczności (zgodnie ze wskazaniem strzałek na opakowaniu).
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Srebrny |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 72 strzały |
| Czas trwania | 38 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 35 m |
| Wymiary | 300 x 180 x 125 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duż adynamika strzelania; Długoopadające efekty brokatowych koron |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 468 g |
| Waga produktu | 2,875 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



