Space Red Planet TXB256 - wyrzutnia 49 strzałów 20 mm Triplex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
49 - strzałowa wyrzutnia małego kalibru TXB256 "Space Red Planet" od producenta TRIPLEX. Jest to jeden z wielu produktów nowej serii SPACE.
Wyrzutnia strzela w układzie pionowym. Kaliber ładunków o średnicy 20 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 35 metrów w czasie około 35 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty baterii Red Planet TXB256:
- czerwone wzlatujące ogony z czerwonymi trzeszczącymi falami
- zielone ogony z zielonymi gwiazdkami i złotymi stroboskopami
- czerwone ogony z brokatowymi koronami
- zielone, niebieskie i czerwone ogony z trzeszczeniem
- czerwone ogony ze złotymi wierzbami i białymi stroboskopami
Atuty baterii Red Planet TXB256:
- bogata kolorystyka efektów
- duża dynamika prezentacji
Praktyczne informacje
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 49 strzałów |
| Czas trwania | ok. 35 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 40 m |
| Wymiary | 175 x 175 x 120 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duża kolorystyka efektów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 303,80 g |
| Waga produktu | 1,95 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 8/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



