Space Star Dust TXB357 - wyrzutnia 100 strzałów 20 mm Triplex F3
dodaj do przechowalni
Opis
Star Dust TXB 357 - informacje podstawowe
100 - strzałowa wyrzutnia małego kalibru Space Star Dust (kod produktu: TXB357) od dystrybutora pirotechniki "TRIPLEX" zawiera mieszany układ efektów.
Ładunki początkowo wzlatują pojedynczo w układzie pionowym, a następnie przechodzą w kompozycje kątowe. Każdy umieszczono w tubach o średnicy 20 mm co pozwala efektom wznosić się na pułap około 30 metrów w łącznym czasie 45 sekund.
Produkt zawiera efekty:
- czerwona palma z chryzantemami
- korony pełne błysków
- zielona palma z trzaskiem
- czerwono – zielone palmy
- czerwone, niebieskie i białe gwiazdki
- tygrysi ogon iskier z gwiazdami i finałem z deszczem iskier
Nasz test wyrzutni "Star dust" TXB357. Opinia pirotechnika:
Wyrzutnia typu "Assorted", czyli o mieszanym układzie efektów może z powodzeniem stanowić krótki amatorski pokaz pirotechniczny. Ten produkt zawiera spójną kompozycję ładunków (małego kalibru) pionowych, przechodzących następnie w bardziej dynamiczne sekwencje kątowe.
Atuty produktu:
- wyrzutnia o mieszanym sposobie strzelania
- dynamiczne tempo prezentacji efektów
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu TXB357"Star dust":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- Wyrzutnia strzela w układzie kątowym - należy zwrócić uwagę na sposób jej ustawienia względem publiczności (zgodnie ze wskazaniem strzałek na opakowaniu).
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 100 strzałów |
| Czas trwania | 43 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 35 m |
| Wymiary | 300 x 195 x 125 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Dynamiczna wyrzutnia z dużą liczbą ładunków; |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 650 g |
| Waga produktu | 4,5 kg |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



