Spherix PXB2214 wyrzutnia fajerwerków 25 strzałów 25 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe o wyrzutni Spherix PXB2214:
Bateria średniego kalibru z kątowym układem strzelania od producenta "Piromax". Wyrzutnia Spherix PXB2214 prezentuje efekty w układzie "Z" czyli od prawej strony do lewej i odwrotnie. Czas prezentacji wynosi 26 sekund. Wyrzutnia zawiera mieszaninę pirotechniczną (NEC) w ilości 285 g. Produkt zawiera certyfikat CE: klasa F2.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu:
- czerwone komety z brokatowymi koronami i kolorowym migotaniem
- zielone komenty ze złotymi opadającymi wierzbami z kolorowymi gwiazdkami
- żółte komety z trzeszczącymi chryzantemami
Nasz test wyrzutni PXB2214 "Spherix". Opinia pirotechnika:
Bateria kątowa, która strzela pojedynczo prezentując efekty od jednej strony do drugiej. Trzy różne kompozycje koorystyczne, które z pewnością zadowolą każdego miłośnika pirotechnicznych efektów.
Atuty produktu:
- charakterystyczny układ prezentacji efektów tzw. "Z" - od prawej do lewej i od lewej do prawej strony
- trzy różne kompozycje kolorystyczne
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB2214 "Spherix":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- Wyrzutnia strzela w układzie kątowym - należy zwrócić uwagę na sposób jej ustawienia względem publiczności (zgodnie ze wskazaniem strzałek na opakowaniu).
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | V (kątowy) |
| Liczba ładunków | 25 strzałów |
| Czas trwania | 26 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 35 m |
| Wymiary | 270 x 160 x 170 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Trzy zmienne kompozycje |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 285 g |
| Waga produktu | 2,10 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 6/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



