Świeca dymna z rączką czarna na zawleczkę - Smoke Bombs TXF543-8 Triplex T1
dodaj do przechowalni
Opis
Czarny dym z rączką TXF543-8 - informacje podstawowe
Świeca dymna z serii Smoke Bombs z rączką od producenta TRIPLEX w kolorze czarnym. Świeca dymna odpalana za pomocą wygodnej zawleczki. Produkt generuje gęsty dym w kolorze czarnym w czasie ok. 1 minuty. Masa netto mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 28 g.
Produkt posiada certyfikat CE - klasa T1.
Efekty tego produktu:
- dym czarny
Nasz test kolorowych świec dymnych TXF543-8. Opinia pirotechnika:
Wygodna w użyciu świeca dymna, którą w łatwy sposób można zainicjować pociągając za zawleczkę. Dodatkowym atutem tego produktu jest przedłużona rączka, która chroni przed poparzeniem od nagrzanego korpusu. Produkt ten znakomicie sprawdzi się do sesji plenertowych (np. weselnych) z wykorzystaniem kolorowego dymu.
Atuty produktu:
- wygodny sposób inicjowania efektu - zawleczka
- rączka, która chroni użytkownika przed poparzeniem
- czas prezentacji około 1 minuty
Praktyczne informacje dotyczące użycia świecy dymnej Smoke Bombs TXF543-8 - bezpieczne fajerwerki:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość ok. 4 metrów od odpalonego produktu.
- Pamiętaj! Nigdy nie wdychaj kolorowego dymu!
- W celu otrzymania najbardziej optymalnego efektu, zalecamy ustawić produkt pionowo na stabilnym podłożu bez ryzyka przewrócenia.
- Fajerwerki przechowuj zawsze w suchym miejscu.
Zobacz video
Dane techniczne
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Czas trwania | +/- 60 sek. |
| Gęstość dymu | Umiarkowana |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 28 g |
| Klasa CE | T1 |
| Opakowanie hurtowe | 20/5 |
| Dodatkowe atuty | Zawleczka inicjująca efekt; Rączka chroniąca przed poparzeniem |
| Wymiary | 227 x 40 mm |
| Waga | 0,15 kg |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



