Swift PXB2337 wyrzutnia fajerwerków 49 strzałów 20 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Swift PXB2337 wyrzutnia kątowa - informacje podstawowe
Bateria małego kalibru z kątowym układem strzelania od producenta "Piromax" to jedna z nowości jakie pojawiły się na rynku w 2025 roku. Wyrzutnia Swift PXB2337 prezentuje zmienne kompozycje prezentowane całymi rzędami w czasie ok. 27 sekund. Wyrzutnia zawiera mieszaninę pirotechniczną (NEC) w ilości 318,50 g. Produkt zawiera certyfikat CE: klasa F2.
Efekty baterii Swift PXB2337:
- złote wierzby z czerwonymi gwiazdkami i srebrnym migotaniem
- złote wierzby ze srebrnymi ogonami i zielonymi gwiazdkami z czerwonym migotaniem
- złote wierzby z niebieskimi gwiazdkami i czerwonym migotaniem
- złote korony z zielonym migotaniem
- srebrne korony z czerwonym migotaniem
- złote wierzby ze srebrnymi ogonami i srebrnym migotaniem
- złote wierzby z zielonymi gwiazdkami i czerwonym migotaniem
Nasz test wyrzutni Swift PXB2337. Opinia pirotechnika:
Bateria kątowa małego kalibru, która prezentuje efekty kątowo całymi rzędami. Wyrzutnia Swift charakteryzuje się dużym urozmaiceniem kolorów, które świetnie sprawdzą się jako zwiększenie rozmachu w środkowej części amatorskiego pokazu.
Atuty produktu:
- kątowy rozkład kompozycji - układ "V"
- duża różnorodność efektów
Praktyczne informacje dotyczące użycia wyrzutni PXB2337 Swift:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- Wyrzutnia strzela w układzie kątowym - należy zwrócić uwagę na sposób jej ustawienia względem publiczności (zgodnie ze wskazaniem strzałek na opakowaniu).
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Układ efektów | V (kątowy) |
| Liczba ładunków | 49 strzałów |
| Czas trwania | 27 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 35 m |
| Wymiary | 290 x 180 x 150 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duża różnorodność efektów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 318,5 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 8/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



