Szakal P50-0801 włoskie petardy draskowe 50 szt. Pirotecnica Manna P1
dodaj do przechowalni
Opis
Szakal P50-0801- informacje podstawowe
Zestaw głośnych emiterów dźwięku prod. włoskiej. Petardy Szakal pomimo niewielkich rozmiarów (korpus petardy kalibru 8 mm), gwarantują głośny huk. Efekt inicjowany jest poprzez potarcie draski. Opakowanie zawiera 50 szt. Łączna masa netto mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 7,5 g (0,15 g/szt).
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa P1
Efekty tego produktu:
- głośny huk
Przeznaczenie produktu:
- militaria, rolnictwo
- przeznaczony do odstraszania dzikiej zwierzyny oraz ptactwa
Praktyczne informacje dotyczące użycia petard draskowych Szakal P50-0801:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość podaną na instrukcji.
- Widzowie powinni znajdować się w odległości minimum 25 metrów.
- W przypadku gdy wyrób nie zadziała, nie podpalaj ponownie. Odczekaj minimum 15 minut, a następnie zanurz w wodzie.
Dane techniczne
| Akustyka (dźwięk) | Bardzo głośne |
| Liczba szt. w opakowaniu | 50 |
| Sposób zapalania | draska |
| Opis efektu | Huk |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 7,5 g (op.) / 0,15 g (szt.) |
| Szt. / op. (zakres) | 21 - 50 szt. |
| NEC / 1 szt. (zakres) | Poniżej 0,2 g |
| Atuty produktu: | Mały rozmiar petard (korpus kal. 8 mm); Głośny huk |
| Klasa CE | P1 |
| Wymiary | 90 x 55 x 45 mm |
| Opakowanie hurtowe | 80/50 (1 karton - 80 op.) |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



