Tank DP1TA - fontanna jeżdzący i strzelający czołg Klasek F2
dodaj do przechowalni
Opis
Tank DP1TA - informacje podstawowe
Tank to jeżdzący czołg, który strzela, gwiżdze oraz iskrzy. Produkt prezentuje zmienne efekty w czasie około 20 sekund. Dla uzyskania optymalnego efektu, wymaga umieszczenia go na równym gruncie.
Importer tego produktu to Klasek. Produkt posiada europejski certyfikat CE: klasa F2.
Efekty tego produktu:
- snop srebrnych iskier
- srebrna kaskada iskier z głośnym gwizdem
- srebrne iskry
- złota kaskada iskier z cracklingiem
Praktyczne informacje dotyczące użycia czołgu Tank DP1TA:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość ok. 3 metrów od odpalonego produktu.
- W celu otrzymania najbardziej optymalnego efektu, zalecamy ustawić produkt pionowo na stabilnym i płaskim podłożu np. betonie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Liczba ładunków | 1 |
| Czas trwania | ok. 20 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Umiarkowane |
| Wysokość efektów | < 1 m |
| Wymiary | 142 x 125 x 55 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Mix kilku efektów |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 4 g |
| Waga produktu | 0,05 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 60/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



