Tazmania DP1T duży zestaw bączków z cracklingiem 18 szt. Klasek F1
dodaj do przechowalni
Opis
Bączki z cracklingiem Tazmania DP1T - zestaw 18 sztuk
Zestaw kolorowych bączków z cracklingiem Tazmania DP1T to produkt marki Klasek. Opakowanie zawiera 18 sztuk bączków, każdy obraca się na ziemi zmieniając kolory i w końcowej fazie emitując iskrzące trzaski. Masa mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 63 g / op. Czas prezentacji efektu wynosi ok. 7 sek.
Produkt posiada certyfikat CE: klasa F1.
Efekty bączków Tazmania:
- wielokolorowe wiruące światło
- złote iskrzące trzaski
Praktyczne informacje dotyczące użycia bączków z cracklingiem Tazmiania DP1T:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość ok. 8 metrów od odpalonego produktu.
- W celu otrzymania najbardziej optymalnego efektu, zalecamy ustawić produkt pionowo na stabilnym podłożu bez ryzyka przewrócenia.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Liczba ładunków | 18 bączków |
| Czas trwania | ok. 7 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Umiarkowane |
| Wysokość efektów | < 1 m |
| Wymiary | 140 x 110 x 20 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 15 sek. |
| Dodatkowe atuty | Dwa efekty: kolorowe światła i crackling |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 63 g |
| Waga produktu | 0,135 kg |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 8 m |
| Klasa CE | F1 |
| Opakowanie hurtowe | 45/18 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



