Technet PXB3926 - wyrzutnia 48 strzałów 30 mm Piromax F3
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
Bateria Technet PXB3926 to 48 - strzałowa wyrzutnia dużego kalibru od dystrybutora pirotechniki "Piromax", która zawiera mieszany układ efektów: pionowy oraz kątowy. Bateria ta zawiera charakterystyczną fontannę, która stanowi wstęp do efektów prezentowanych na wysokim pułapie.
Czas działania wyrzutni wynosi ponad 1 minutę.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F3
F3 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się średnim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także nieszkodliwym dla zdrowia ludzi poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na dużych, otwartych przestrzeniach na zewnątrz budynków.
Produkt zawiera efekty:
- fontanna srebrnych iskier z cracklingiem
- biało - czewone stroboskopy
- srebrne fale z białymi stroboskopami
- białe i czerwone stroboskopy
- brokatowe wierzby z niebieskimi gwiazdkami
- złote trzeszczące komety z brokatowymi koronami
Atuty produktu:
- efektowna fontanna w początkowej części pokazu
- zmienna dynamika strzelania
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB39262 "Technet":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- Wyrzutnia strzela w układzie kątowym - należy zwrócić uwagę na sposób jej ustawienia względem publiczności (zgodnie ze wskazaniem strzałek na opakowaniu).
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 48 strzałów |
| Czas trwania | ok. 75 sek. |
| Dynamika prezentacji | Wolna |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 50 m |
| Wymiary | 285 x 255 x 225 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 1,5 min. |
| Dodatkowe atuty | WIdowiskowa fontanna na wstępie prezentacji; Duży kaliber ładunków |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 1101,5 g |
| Waga produktu | 7 kg |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



