Thunder Night SFC15613 wyrzutnia fajerwerków 61 strzałów 30 mm Surex F3
dodaj do przechowalni
Opis
Thunder Night SFC15613 - informacje podstawowe
Bateria dużego kalibru Thunder Night (kod produktu: SFC15613) to produkt zawierający zmienne efekty, które prezentowane są pojedynczo w układzie pionowym.
Kaliber ładunków o śr. 30 mm pozwala uzyskać wysokość efektu na pułapie około 55 metrów. Łączny czas działania wynosi około 70 sekund.
Efekty wyrzutni Thunder Night SFC15613:
- zielone komety z brokatowymi koronami i zielonym migotaniem
- czerwone komety z brokatowymi koronami i czerwonymi gwiazdkami
- niebieskie komety z brokatowymi koronami i niebieskimi gwiazdkami
- czerwone komety z trzeszczącymi wierzbami i niebieskimi daliami
Nasz test wyrzutni Thunder Night SFC15613. Opinia pirotechnika:
Bateria dużego kalibru - 30 mm prezentuje efekty o dużym rozmachu. Każdy z ładunków wzlatuje pojedynczo. Przewodni motyw stanowi długoopadająca brokatowa korona.
Atuty produktu:
- duży rozmach kompozycji
- brokatowe korony z długim czasem opadania
Praktyczne informacje dotyczące użycia wyrzutni Thunder Night SFC15613:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 61 strzałów |
| Czas trwania | 70 sek. |
| Dynamika prezentacji | Wolna |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 55 metrów |
| Wymiary | 330 x 300 x 175 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 1,5 min. |
| Dodatkowe atuty | Duży rozmach kompozycji; Długi czas trwania - ponad 1 min. |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 994,3 g |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



