Thunder PXR224 - zestaw 12 rakiet hukowych Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw rakiet Thunder PXR224 - informacje podstawowe
Zestaw rakiet Thunder PXR224 od importera Piromax. Zawiera 12 sztuk małych rakiet o jednakowej wielkości, kaliber rakiet to 15 mm. Masa netto mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 61,2 g. Produkt posiada certyfikat CE: klasa F2.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Efekty tego produktu:
- tytanowy huk z błyskiem
Nasz test rakiet PXR224 "Thunder". Opinia pirotechnika:
Zestaw małych rakiet o jednakowym efekcie - głośnym huku z jasnym błyskiem. Rakiety Thunder to produkt, który oprócz sylwestrowej zabawy, może służyć również jako skuteczny odstraszacz dzikiego ptactwa w celu ochrony plonów rolnych i upraw sadowniczych.
Atuty produktu:
- jednolity efekt - tytanowy huk z błyskiem
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXR224 "Thunder":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie.
- Unikaj przeszkód nad rakietą. Do zamocowania rakiety wykorzystaj stabilną rurę lub statyw.
- Nie odpalaj rakiety w przypadku uszkodzenia lub połamania kija stabilizującego produkt.
- Stój z boku podczas odpalania lontu i oddal się natychmiast na odległość min. 15m. Widzowie powinni stać w odległości co najmniej 25 m.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Srebrny |
| Liczba ładunków | 12 rakiet |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Wysokość efektów | ok. 50 m |
| Wymiary | 550 x 115 x 20 mm |
| Dodatkowe atuty | Rakiety hukowe |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 61,2 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 24/12 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



