Tiger HF2246 wyrzutnia fajerwerków 20 strzałów 30 mm Riakeo F2
dodaj do przechowalni
Opis
Tiger HF2246 - informacje podstawowe
Bateria Tiger (kod produktu: HF2246) to produkt marki Riakeo, który charakteryzuje się dużym rozmachem kompozycji. ładunbki o kalibrze 300 mm strzelają w układzie kątowym w czasie około 16 sekund.
Bateria posiada certyfikat bezpieczeństw CE: klasa F2
Efekty wyrzutni Tiger HF2246:
- trzeszczące srebrne ogony z długoopadającymi wierzbami z kolorowymi daliami
Testujemy baterię Toxic HF24009S. Opinia pirotechnika:
Bateria Tiger marki Riakeo w naszym teście strzelała 16 sekund, a wszystkie kompozycje wybuchały na podobnym, wysokim pułapie. Długi czas utrzymywania się kompozycji oraz szeroki rozmach prezentacji to niewątpliwe atuty tego produktu. Zarówno amatorzy jak również i profesjonaliści będą zadowoleni z jej parametrów.
Przeznaczenie baterii Tiger:
- party noworoczne, Sylwester
- uroczystości rodzinne
- wesela
- imprezy okolicznościowe
- eventy firmowe
- pokazy pirotechniczne, widowiska plenerowe
Używając baterii Tiger HF2246 pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa:
Oto 5 podstawowych zasad bezpieczeństwa, o których powinien pamiętać użytkownik wyrzutni fajerwerków Tiger HF2246:
-
Producent zaleca ustawienie się co najmniej 8 metrów od wyrzutni podczas jej użytkowania. Przy używaniu baterii o kalibrze 30 mm, rekomendujemy zachowanie minimalnej odległości wynoszącej około 40 metrów.
-
Wyrzutnia działa w sposób zorientowany ku górze (efekt wysokości ok. 45 m), więc należy ją ustawić tak, aby nie była skierowana w stronę budynków, drzew, samochodów czy osób — najlepiej na stabilnej, niepalnej powierzchni, np. beton, bruk, ziemia bez trawy.
-
Jeśli wyrzutnia nie odpali w całości, nie zbliżaj się do niej i nie podejmuj próby jej ponownego odpalania. To standardowa zasada bezpieczeństwa — oszczędź eksperymenty na rzecz bezpieczeństwa.
-
Usuń z otoczenia wszystko, co mogłoby się łatwo zapalić: papier, suchą trawę, liście, butelki czy inne odpadki. Zadbaj, aby nikt nie zbliżał się do wyrzutni w trakcie działania.
- Nigdy nie dawaj wyrzutni do użytku osobom poniżej 18 lat. Pirotechnika może być używana wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | V (kątowy) |
| Liczba ładunków | 20 strzałów |
| Czas trwania | 16 sekund |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 45 m |
| Wymiary | 270 x 195 x 225 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Efektowne - długoopadające kompozycje; |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 440 g |
| Waga produktu | 2,7 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



