Titan HF-78-2423/HF-78-2424 zestaw baterii 156 strzałów 30 mm Riakeo F2
dodaj do przechowalni
Opis
Titan HF-78-2423/HF-78-2424 - informacje podstawowe
Zestaw baterii Titan (kod produktu: HF-78-2423/HF-78-2424) to produkt marki Riakeo, który zawiera połączone ze sobą wyrzutnie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 156 strzałów |
| Czas trwania | 120 sekund |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 50 m |
| Wymiary | 520 x 500 x 252 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1,5 do 2 min. |
| Dodatkowe atuty | Bardzo bogata kolorystyka kompozycji; Mieszany układ pionowy i kątowy |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 3408 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 1/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



