Titan PXB3921 - wyrzutnia 20 strzałów 50 mm Piromax F3
dodaj do przechowalni
Opis
Potężna bateria TITAN PXB3921 - informacje podstawowe
20 - strzałowa wyrzutnia "Titan" (kod produktu: PXB3921) od dystrybutora pirotechniki "Piromax" zawiera 20 ładunków największej możliwej wielkości. Efekty wzlatują powoli w układzie pionowym. Kaliber o średnicy 50 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 70 metrów z łącznym czasem prezentacji 42 sekund.
Produkt zawiera efekty:
- brokatowy bukiet przechodzący w brokatową koronę z czerwonymi gwiazdami
- brokatowy bukiet przechodzący w brokatową koronę z zielonymi gwiazdami
- brokatowy bukiet przechodzący w brokatową koronę
Nasz test wyrzutni PXB3921 "Titan". Opinia pirotechnika:
Tutaj nie ma półśrodków. Największe możliwie ładunki o wielkości 50 mm co z pewnością da się zauważyć po bardzo dużym rozmachu efektów oraz usłyszeć po akustyce wystrzału. Przed odpaleniem polecam dobrze ustabilizować ją na podłożu.
Atuty produktu:
- najwyższy kaliber ładunków - 50 mm pozwalający uzyskać bardzo duży rozmach efektów
- produkt posiada lont rezerwowy
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB3921 "Titan":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 20 |
| Czas trwania | 42 sek. |
| Dynamika prezentacji | Wolna |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Bardzo głośne |
| Kaliber ładunków | 50 mm / 2" |
| Wysokość efektów | 70 m |
| Wymiary | 280/220/290 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Bardzo duży rozmach efektów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 790 g |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



