Titanium Green PXB2424 wyrzutnia fajerwerków 100 strzałów 20 mm F3
dodaj do przechowalni
Opis
Titanium Green PXB2424 - informacje podstawowe
Dynamiczna bateria małego kalibru z kątowym układem strzelania od producenta "Piromax". Wyrzutnia Titanium Green PXB2424 zawiera ładunki z tytanowym hukiem prezentowane w szybkim tempie kątowo. Czas prezentacji wynosi 12 sekund. Wyrzutnia zawiera mieszaninę pirotechniczną (NEC) w ilości 490 g. Produkt zawiera certyfikat CE: klasa F2.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu:
- zielone komety z głośnym tytanowym hukiem
Nasz test wyrzutni PXB2424 "Titanium Green". Opinia pirotechnika:
Bateria ta z pewnością nada dynamicznego akcentu każdemu pokazowi. Szeroko prezentujące się tytanowe wystrzały w układzie "Z" sprawiają, że obok baterii Titanium Green nie można przejść obojętnie.
Atuty produktu:
- bardzo dynamiczne salwy katowe z głośnym tytanowym hukiem
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB2424 "Titanium Green":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- Wyrzutnia strzela w układzie kątowym - należy zwrócić uwagę na sposób jej ustawienia względem publiczności (zgodnie ze wskazaniem strzałek na opakowaniu).
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 100 strzałów |
| Czas trwania | 12 sekund |
| Dynamika prezentacji | Bardzo szybka |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Bardzo głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 35 metrów |
| Wymiary | 380 x 260 x 150 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 15 sek. |
| Dodatkowe atuty | Bardzo dynamiczny sposób strzelania; Dedykowana do przygotowania części finałowej pokazu |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 490 g |
| Waga produktu | 4,35 kg |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



