Trick PXB3939 - wyrzutnia 60 strzałów 20-45 mm Piromax F3
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
60 - strzałowa wyrzutnia "Trick" (kod produktu: PXB3939) od dystrybutora pirotechniki "Piromax" zawiera bardzo zróżnicowany rodzaj ładunków z długim czasem prezentacji efektów.
Ładunki wzlatują pojedynczo w układzie pionowym zaczynając od najmniejszych (20 mm), kończąc na tych o najwyższym kalibrze (45 mm). W zależności od rodzaju efektu, osiągają one pułap od 45 do 80 metrów.
Produkt zawiera efekty:
- niebieski ogon przechodzący w brokatową koronę z niebieskimi gwiazdkami
- czerwony ogon przechodzący w brokatową koronę z czerwonymi gwiazdkami
- zielony ogon przechodzący w brokatową koronę z zielonymi gwiazdkami
- czerwona gwiazda z ogonem i złotą chryzantemą
- zielona gwiazda z ogonem i złotą chryzantemą
- niebieska gwiazda z ogonem i złotą chryzantemą, czerwony ogon
- tytanowo-złoty kokos z czerwonym migotaniem, zielony ogon
- tytanowo-złoty kokos z białym migotaniem, niebieski ogon
- tytanowo-złoty kokos ze złotym migotaniem, złoty ogon
- tytanowo-złota wierzba z brokatową koroną
- czerwona migocząca mina
- opadająca wierzba z czerwonym błyskiem
Nasz test wyrzutni "Trick" PXB3939. Opinia pirotechnika:
Bateria ta strzela dosyć dynamicznie. Jej łączny czas prezentacji efektów wynosi ponad 1 minutę. W początkowej fazie wzlatują ładunki najmniejszego kalibru przechodząc do coraz większych, by finalnie zakończyć największymi prezentując bardzo efektowne zakończenie. Produkt ten polecam szczególnie jako uzupełnienie do zestawów nieco mniej dynamicznych wyrzutni.
Atuty produktu:
- bardzo duże zróżnicowanie rodzaju zawartych ładunków - aż 4 rodzaje wielkości kalibru: 20mm, 25mm, 30mm i 45mm
- długi czas strzelania - około 70 sekund oraz spore zróżnicowanie prezentowanych efektów
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB3939 "Trick":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 60 strzałów |
| Czas trwania | 48 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | MIX 20-45 mm / 0,8-1,8" |
| Wysokość efektów | 35 - 60 m |
| Wymiary | 290 x 250 x 225 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 914 g |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



