Tsunami HF-90-2218/HF-90-2219 zestaw baterii 180 strzałów 30 mm Riakeo F2
dodaj do przechowalni
Opis
Tsunami HF-90-2218/HF-90-2219 - informacje podstawowe
Zestaw baterii Tsunami (kod produktu: HF-90-2218/HF-90-2219) to produkt marki Riakeo, który zawiera połączone ze sobą wyrzutnie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 180 strzałów |
| Czas trwania | 90 sekund |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 50 m |
| Wymiary | 790 x 460 x 210 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 1,5 min. |
| Dodatkowe atuty | Bardzo bogata kolorystyka kompozycji; Mieszany układ pionowy i kątowy |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 3662 g |
| Waga produktu | 25 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 1/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



