Ultramarin AC30-13-41 - wyrzutnia fajerwerków 13 strzałów 30 mm Argento F2
dodaj do przechowalni
Opis
Wyrzutnia fajerwerków Ultramarin AC30-13-41 - informacje podstawowe
13 - strzałowa wyrzutnia dużego kalibru niemieckiej marki Argento. Wyrzutnia strzela w układzie pionowym prezentując jednolitą widowiskową kompozycję z przewagą złotych barw. Kaliber ładunków o średnicy 30 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 45 metrów w czasie około 21 sekund.
Efekty baterii Ultramarin:
- złote wirujące komety z niebieską miną przechodzące srebrną brokatową koronę z niebieskimi gwiazdkami i złotym migotaniem
Nasz test wyrzutni Ultramarin AC30-13-41. Opinia pirotechnika:
Bateria Ultramarin marki Argento prezentuje złożoną kompozycję powtarzającą się przez cały czas trwania. Przeważający motyw stanowią widowiskowo opadające brokatowe korony, które wypełniają niebieskie i złote barwy. Produkt ten z pewnością znajdzie uznanie wśród amatorów jak i profesjonalistów.
Atuty produktu:
- jednolita kompozycja z niebieskimi i złotymi barwami
- duży kaliber ładunków - 30 mm
- mały rozmiar baterii
Używając baterii Ultramarin pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa:
- Wyrzutnia dopuszczona jest do użytku przez osoby pełnoletnie.
- Używaj fajerwerków na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość zgodnie z załączoną instrukcją.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Niebieski |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 13 strzałów |
| Czas trwania | 21 sekund |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 45 metrów |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duży rozmach prezentacji |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 325 g |
| Waga produktu | 1,85 kg |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 8 metrów |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 8/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



