Undertaker SFC2077M1 - wyrzutnia Surex 77 strzałów 20-30 mm F3
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw baterii połączonych SFC2077M1 Undertaker
Bateria zawiera ładunki mieszanego kalibru: 20 mm, 25 mm i 30 mm, które strzelają dynamicznie w czasie około 1 minuty. Produkt zbudowany jest z trzech baterii połączonych ze sobą w jeden zestaw o łącznej liczbie 77 strzałów.
Masa mieszaniny pirotechnicznej netto (NEC) wynosi 968,49 g. Certyfikat bezpieczeństwa CE produktu to F3.
Efekty baterii Undertaker SFC2077M1:
- czerwone miny z brokatowymi koronami + biało-czerwone migotanie
- zielone miny z zielonymi i niebieskiemi spadającymi liśćmi
- czerwone miny z czerwonym migotaniem; zielone miny z zielonym migotaniem
- czerwone miny ze srebrnymi brokatowymi koronami i zielono-czerwonym migotaniem
- niebieskie miny z niebieskimi i czerwonymi spadającymi liśćmi
- czerwone miny z czerwonymi falami z niebiesko-białym migotaniem
- niebieskie ogony z niebiesko-białymi stroboskopami
- niebieskie ogony z brokatowymi koronami i cracklingiem
Przeznaczenie zestawu baterii Undertaker SFC2077M1:
- Sylwester
- uroczystości rodzinne
- wesela
- imprezy okolicznościowe
- eventy firmowe
Używając zestaw SFC2077M1 Undertaker pamiętaj o:
- Podstawowych zasadach bezpieczeństwa dotyczących użycia fajerwerków.
- Zapewnij dostęp do pirotechniki wyłącznie osobom pełnoletnim.
- Przygotuj butelkę wody, w celu polania produktu na wypadek ewentualnego podpalenia się opakowania po zakończonym strzelaniu.
- Odpalaj pirotechnikę na otwartym terenie, zachowaj minimalną odległość od widzów.
- Zestaw baterii Undertaker SFC2077M1 prezentuje efekty także strzalające kątowo - zwróć uwagę na prawidłowe ustawienie produktu względem publiczności oraz ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia itp.).
- Po użyciu fajerwerków posprzątaj teren. Odpady pozostałe po użyciu wyrobów pirotechnicznych wyrzuć do pojemnika na odpady zmieszane.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (2-3 barwy) |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 77 strzałów |
| Czas trwania | 60 sekund |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | MIX 20-30 mm / 0,8-1,2" |
| Wysokość efektów | 25- 45 m |
| Wymiary | 350 x 255 x 185 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 1,5 min. |
| Dodatkowe atuty | Duża kolorystyka wyrzutni |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 968,4 g |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 25 metrów |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



