Universe PXC308 zestaw wyrzutni 288 strzały 20-30 mm Piromax F3
dodaj do przechowalni
Opis
Universe PXC308 - informacje podstawowe
288 - strzałowy zestaw wyrzutni Universe PXC308 to produkt składający się z połączonych baterii. Jest to zestaw nowej serii "Magnetic Collection" wprowadzonej przez producenta Piromax.
Ładunki wzlatują w układzie mieszanym, gdzie efekty pionowe krzyżują się z sekwencjami kątowymi. Zawiera mix ładunków o przekroju od 20 mm do 30 mm, wysokość jaką uzyskują wynosi 40 - 60 metrów. Łączny czas działania wynosi 2 minutę i 40 sekund. Łączna masa mieszaniny pirotechnicznej netto (NEC) wynosi 3030,9 g.
Efekty zetawu Universe PXC308:
- wolnoopadające brokatowe korony z niebieskimi gwiazdkami
- brokatowe korony z zielonym migotaniem
- brokatowe korony z czerwonym migotaniem
- brokatowe korony z zielonym migotaniem
- brokatowa korona z czerwonym migotaniem
- brokatowe korony z czerwonymi gwiazdkami
- brokatowe korony z niebieskimi gwiazdkami
- kwieciste bukiety z czerwonymi gwiazdkami
- kwieciste korony z niebieskimi gwiazdkami i tytanowym hukiem
- brokatowe korony z czerwonymi i zielonymi gwiazdkami
- brokatowe korony z niebieskimi gwiazdkami
- kwieciste korony z kolorowymi gwiazdkami
- złote palmy z fioletowymi gwiazdkami
- złote wierzby z tytanowo - złotymi palmami i niebieskimi gwiazdkami
- tytanowo - złota palma z fioletowymi gwiazdkami
- złote wierzby z brokatowymi koronami i gwiżdzącymi kometami
- brokatowe korony z niebieskimi gwiazdkami i tytanowym hukiem
Nasz test Zestawu wyrzutni Universe PXC308. Opinia pirotechnika:
Zestaw zawiera 7 połączonych ze sobą wyrzutni różnego kalibru, w których ładunki wzlatują naprzemiennie pionowo oraz kątowo. Cechą charakteryustyczną zestawu Universe jest długi czas strzelania, który wynosi aż ponad 2,5 minuty. Polecamy zastosować ten produkt podczas Sylwestrowego pokazu
Atuty produktu:
- długi czas prezentacji - 2 min i 40 sek.
- przewaga złotych kompozycji
- zawartość 7 połączonych wyrzutni
- mieszany układ efektów: pionowy i kątowy
Praktyczne informacje dotyczące użycia zestawu baterii Universe PXC308:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- Wyrzutnia strzela w układzie kątowym - należy zwrócić uwagę na sposób jej ustawienia względem publiczności (zgodnie ze wskazaniem strzałek na opakowaniu).
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 288 strzałów |
| Czas trwania | 160 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | MIX 20-30 mm / 0,8-1,2" |
| Wysokość efektów | 35 - 60 m |
| Wymiary | 700 x 400 x 175 mm |
| Czas trwania (zakres) | Powyżej 2 min. |
| Dodatkowe atuty | Długi czas prezentacji - ponad 2,5 minuty; Przewaga złotych kompozycji |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 3030,9 g |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 1/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



