Unleash the Demon SFC20111M1 - wyrzutnia fajerwerków Surex 111 strzałów 19 mm F3
dodaj do przechowalni
Opis
Unleash The Demon SFC20111M1 - informacje podstawowe
111 - strzałowa wyrzutnia Unleash the Demon SFC20111M1 od dystrybutora pirotechniki "Surex" zawiera mieszany układ efektów i charakteryzuje się bardzo dużą różnorodnością kopozycji.
Ładunki wzlatują w układzie pionowym, a następnie przechodzą w kompozycje kątowe. Każdy z ładunków umieszczono w tubach o średnicy 19 mm co pozwala efektom wznosić się na pułap około 30 metrów w łącznym czasie 70 sekund. Łączna masa mieszaniny pirotechnicznej netto (NEC) wynosi 666 g.
Produkt zawiera efekty:
- czerwone ogony z brokatowymi koronami
- zielone ogony z purpurowymi i zielonymi migoczącymi gwiazdkami
- czerowne ogony z czerwonymi falami i białym migotaniem
- niebieskie ogony z niebieskimi gwiazdkami i złotym migotaniem
- zielone ogony ze złotymi wierzbami i zielonym migotaniem
- złote brokatowe ogony z brokatowymi opadającymi koronami i trzeszczącymi chryzantemami
Nasz test wyrzutni "Unleash The Demon" SFC20111M1. Opinia pirotechnika:
Bateria ta przede wszystkim gwarantuje dynamikę pokazu na odpowiednim poziomie, jak również bogata kolorystyka sprawia, że produkt Unleash the Demon zadowoli każdego miłośnika bujnych kompozycji.
Atuty produktu:
- duża różnorodność efektów
- wyrzutnia o układzie prostym i kątowym
- duża liczna strzałów - aż 111 ładunków
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu "Unleash The Demon" SFC20111M1:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- Wyrzutnia strzela w układzie kątowym - należy zwrócić uwagę na sposób jej ustawienia względem publiczności (zgodnie ze wskazaniem strzałek na opakowaniu).
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 111 strzałów |
| Czas trwania | 70 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 19 mm / 0,7" |
| Wysokość efektów | 35 metrów |
| Wymiary | 315 x 245 x 123 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 1,5 min. |
| Dodatkowe atuty | Duża liczba strzałów; Duże urozmaicenie kompozycji |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 666 g |
| Waga produktu | 3,75 kg |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 15 m (minimalna) / > 30 m (zalecana) |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



