Urban Splash TXB739 - wyrzutnia 36 strzałów 20 mm Triplex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Urban Splash TXB739 - informacje podstawowe
Mała i dynamiczna bateria Urban Splash TXB739 zawiera 36 strzałów kalibru 20 mm. Jest to produkt marki Triplex, z tzw. serii Graffiti. Charakteryzuje się pionowym układem efektów o zmiennej kolorystyce. Bardzo widowiskowa salwa finałowa.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Efekty baterii Urban Splash TXB739:
- srebrne komety przechodzące w biało-czerwone migające gwiazdki
- złote brokatowe korony z niebieskiemi perłami
- pomarańczowe bukiery z palmami i trzeszczącymi chryzantemami
- srebrne tytanowe migoczące bukiety
- zielono-srebrne migoczące bukiety
- deszcz trzeszczących chryzantem
Atuty wyrzutni Urban Splash:
- dynamiczny sposób prezentacji efektów
- bogata kolorystyka efektów
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu TXB739 "Urban Splash!":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 36 strzałów |
| Czas trwania | +/- 25 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 30 m |
| Wymiary | 140 x 140 x 100 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Dynamiczna prezentacja efektów; Bogata kolorystyka efektów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 237,60 g |
| Waga produktu | 1,15 kg |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 15 m (minimalna) / > 25 m (zalecana) |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 16/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



