Ursus PXB2436 wyrzutnia cichych fajerwerków 30 strzałów 30 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe o wyrzutni Ursus PXB2436:
Bateria Ursus kod produktu: PXB2436 to produkt z serii Silent Fireworks marki Piromax zawierający bezhukowe kompozycje.
Zawiera ładunki kątowe, które prezentowane są całymi rzędami jednocześnie prezentując ten sam efekt pięknie opadających złotych wodospadów. Czas prezentacji wynosi ok. 20 sekund. Wyrzutnia zawiera mieszaninę pirotechniczną (NEC) w ilości 450 g.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty baterii Ursus PXB2436:
- niebieskie komety ze złotymi wolnoopadającymi wodospadami z czerwonymi gwiazdkami
- niebieskie komety ze złotymi wolnoopadającymi wodospadami z zielonymi gwiazdkami
Nasz test wyrzutni Ursus PXB2436. Opinia pirotechnika:
Bateria ta prezentuje wysokiej jakości jednolite efekty, które zadowolą zarówno amatorów jak i profesjonalnych użytkowników. Kompozycje bezhukowe pozwalają na użycie produktu w wielu lokalizacjach - także tam, gdzie huk oraz hałas nie jest pożądany.
Atuty produktu:
- jednolite kompozycje bez efektów hukowych - ciche fajerwerki
- wolnoopadające kompozycje złotych wodospadów
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB2435 "Ursus":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- Wyrzutnia strzela w układzie kątowym - należy zwrócić uwagę na sposób jej ustawienia względem publiczności (zgodnie ze wskazaniem strzałek na opakowaniu).
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | V (kątowy) |
| Liczba ładunków | 30 strzałów |
| Czas trwania | 20 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Znikomy hałas |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 30 m |
| Wymiary | 320 x 215 x 225 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Jednolita kompozycja; Ciche fajerwerki - brak efektów hukowych |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 450 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



